Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výlep plakátů


Výlep probíhá  KAŽDÉ PONDĚLÍ během dne. Plakáty je tedy nutné přinést nebo poslat na adresu Kulturního a konferenčního centra nejpozději do pátku předešlého týdne.

Množství přijatých plakátů se bude odvíjet od kapacity volného místa a včasného termínu dodání.

U plakátů o rozměru A1 a A2, které budou na šířku, se účtuje + 50 % k ceně navíc.

PROSÍME O REZERVACI VÝLEPOVÉHO MÍSTA, POKUD SE JEDNÁ O VÝLEP FORMÁTU A1.

KONTAKTUJTE MNE NA TEL. 725 187 833 NEBO NA MAIL: sekretarka@mkz-ltm.cz.

Upozorňujeme, že objednávky chodí průběžně nejen v týdnu daného výlepu, ale i s větším předstihem, a čím větší rozměr a pozdější dotaz na výlep, tím se pro plakáty hůře hledá volné místo.  Je možné si plochu předem telefonicky rezervovat (tel. 725 187 833 - Daniela Kekrtová). Týká se to především největšího rozměru (A1). Zde doporučujeme  telefonický dotaz o rezervaci min. 14 dní předem.

  • Při maximálním množství je možné vylepit 26 kusů plakátů (počet výlepových ploch).
  • Výlepová plocha na zdi Kulturního centra je určena pouze pro pořady MKZ
  • Výlep je možné uhradit hotově či na fakturu.
  • Na žádost je možné pořídit fotodokumentaci konkrétního výlepu, příp. zaslat seznam míst, o fotodokumentaci je nutno požádat před výlepem.
  • Při výlepu na dobu delší než 1 týden doporučujeme dodat pár kusů plakátů navíc pro případnou opravu poškozeného plakátu.

SVÉVOLNÝ VÝLEP NA VÝLEPOVÉ PLOCHY MKZ LTM JE ZAKÁZÁN !!! Při zjištění černého výlepu se účtuje pokuta 5 000,- Kč, a plakáty se strhávají.

Seznam výlepových ploch: počet 26

Dlouhá / Mírové náměstí / Stránského / Družstevní / Bojská / Dukelská / U kapličky / Alfonse Muchy / Nezvalova / Revoluční / Sokolovská / Osvobození / Topolčianská / Vrchlického / Na Kocandě (deska u kruh. obj.) / Liberecká / Palachova / Stavbařů / Liškova / Plešivecká / Na Valech (nad DK) / Na Valech (u pošty) / 5. května (sloup) / 5. května (deska u tržnice) / 1x sloup před vlakovým nádražím Litoměřice Město / Masarykova ul.

 

Ceny jsou včetně 21% DPH.

1 kus / 1 týden

velikost cena/ 1 ks rozměr / cm
A0   85,- Kč 118,9 x 85,5
A1   64,- Kč 85,5 x 60,5
A2   46,- Kč 60,0 x 41,5
A3   34,- Kč 42,0 x 30,0
A4   34,- Kč 21,0 x 29,5
A5   18,- Kč 21,0 x 16,0

za plakáty A1 a A2 orientované na šířku - příplatek 50%
nestandardní rozměry - příplatek 50%
Při žádosti o vylepení plakátů v jiný den než pondělí se k ceně výlepu připočítává paušální poplatek 1 000,-Kč.


Zvýhodnění neziskových organizací a spolků:

Městská kulturní zařízení v Litoměřicích umožní bezplatný výlep plakátů pro kulturní akce pořádané neziskovými organizacemi, sdruženími či spolky, a to v rozsahu 3x týdenní výlep za rok formátu A3 na všech plochách, ovšem za předpokladu, že MKZ Litoměřice budou na těchto plakátech uvedena jako partner akce.