Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výlep plakátů


Výlep probíhá  KAŽDÉ PONDĚLÍ během dne. Plakáty je tedy nutné přinést nebo poslat na adresu Kulturního a konferenčního centra nejpozději do pátku předešlého týdne.

MOMENTÁLNĚ JE KAPACITA VÝLEPOVÝCH PLOCH NAPLNĚNA. AŽ DO ODVOLÁNÍ NEPŘIJÍMÁME DO VÝLEPU ŽÁDNÉ PLAKÁTY BEZ PŘEDCHOZÍ DOHODY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ,

DANIELA KEKRTOVÁ


Množství přijatých plakátů se bude odvíjet od kapacity volného místa a včasného termínu dodání.

U plakátů o rozměru A1 a A2, které budou na šířku, se účtuje + 50 % k ceně navíc.

PROSÍME O REZERVACI VÝLEPOVÉHO MÍSTA, POKUD SE JEDNÁ O VÝLEP FORMÁTU A1.

KONTAKTUJTE MNE NA TEL. 725 187 833 NEBO NA MAIL: sekretarka@mkz-ltm.cz.

Upozorňujeme, že objednávky chodí průběžně nejen v týdnu daného výlepu, ale i s větším předstihem, a čím větší rozměr a pozdější dotaz na výlep, tím se pro plakáty hůře hledá volné místo.  Je možné si plochu předem telefonicky rezervovat (tel. 725 187 833 - Daniela Kekrtová). Týká se to především největšího rozměru (A1). Zde doporučujeme  telefonický dotaz o rezervaci min. 14 dní předem.

  • Při maximálním množství je možné vylepit 28 kusů plakátů (počet výlepových ploch).
  • Výlepová plocha na zdi Kulturního centra je určena pouze pro pořady MKZ
  • Výlep je možné uhradit hotově či na fakturu.
  • Na žádost je možné pořídit fotodokumentaci konkrétního výlepu, příp. zaslat seznam míst, o fotodokumentaci je nutno požádat před výlepem.
  • Při výlepu na dobu delší než 1 týden doporučujeme dodat pár kusů plakátů navíc pro případnou opravu poškozeného plakátu.

SVÉVOLNÝ VÝLEP NA VÝLEPOVÉ PLOCHY MKZ LTM JE ZAKÁZÁN !!! Při zjištění černého výlepu se účtuje pokuta 5 000,- Kč, a plakáty se strhávají.

Seznam výlepových ploch: počet 26

Dlouhá / Mírové náměstí / Stránského / Družstevní / Bojská / Dukelská / U kapličky / Alfonse Muchy / Nezvalova / Revoluční / Sokolovská / Osvobození / Topolčianská / Vrchlického / Na Kocandě (deska u kruh. obj.) / Liberecká / Palachova / Stavbařů / Liškova / Plešivecká / Na Valech (nad DK) / Na Valech (u pošty) / 5. května (sloup) / 5. května (deska u tržnice) / 1x sloup před vlakovým nádražím Litoměřice Město / Masarykova ul.

 

Ceny jsou včetně 21% DPH.

1 kus / 1 týden

velikost cena/ 1 ks rozměr / cm
A0   85,- Kč 118,9 x 85,5
A1   64,- Kč 85,5 x 60,5
A2   46,- Kč 60,0 x 41,5
A3   34,- Kč 42,0 x 30,0
A4   34,- Kč 21,0 x 29,5
A5   18,- Kč 21,0 x 16,0

za plakáty A1 a A2 orientované na šířku - příplatek 50%
nestandardní rozměry - příplatek 50%
Při žádosti o vylepení plakátů v jiný den než pondělí se k ceně výlepu připočítává paušální poplatek 1 000,-Kč.


Zvýhodnění neziskových organizací a spolků:

Městská kulturní zařízení v Litoměřicích umožní bezplatný výlep plakátů pro kulturní akce pořádané neziskovými organizacemi, sdruženími či spolky, a to v rozsahu 3x týdenní výlep za rok formátu A3 na všech plochách, ovšem za předpokladu, že MKZ Litoměřice budou na těchto plakátech uvedena jako partner akce.