Úvod » O nás

O nás

Městská kulturní zařízení v Litoměřicích jsou příspěvkovou organizací města Litoměřice, jejímž hlavním cílem je poskytování služeb v oblasti kultury, rozvoj kulturního a společenského vyžití a vytvoření programu tak, aby oslovil širokou veřejnost.

Pod hlavičku MKZ spadají tato kulturní zařízení

O NÁS

 

Centrum kultury

Prostory KKC slouží k pořádání akcí nejrůznějšího charakteru, jako jsou plesy, koncerty, zábavné pořady, taneční kurzy, akce pro děti i seniory, výstavy, degustace, semináře, workshopy, školení či konference. KKC také dlouhodobě pronajímá prostory tanečního a pohybového studia a baletního sálu.
 

Hrad Litoměřice

Srdcem Hradu Litoměřice je vinařská expozice, která obsahuje průřez historií českého vinařství. Působivé jsou nejen velkoformátové fotografie, ale i vyprávění Karla IV o zdejších vinicích.

Divadlo Karla Hynka Máchy

Budova městského divadla, která se svými 200 lety existence patří k jedněm z nejstarších divadelních budov v Čechách, nabízí řadu divadelních představení pro děti i dospělé.

Zahrada Čech

Výstavnictví má v Litoměřicích dlouholetou tradici, kterou Městská kulturní zařízení v Litoměřicích i nadále rozvíjí. Na výstavišti Zahrada Čech jsou každoročně pořádány akce různého charakteru - výstavy, veletrhy, festivaly, školení, plesy, svatby a jiné. Vrcholem výstavní sezóny je vždy podzimní výstava Zahrada Čech.
 

 

Kontakty