Úvod » Registrace na workshop

Jarní květinový workshop

Po loňském úspěchu se mohou návštěvníci i letos v rámci jarní výstavy Tržnice Zahrady Čech ve dnech od 3. do 7. dubna zúčastnit jarních květinových workshopů. Pod dohledem odborných floristů se budou každý den vyrábět např. květinové koule, narozeninové kytice, jarní věnce, květinové dekorace nebo osázené truhlíky z přírodních materiálů a jarních květin. 

Na workshopy je možné přihlásit se online nebo na místě v pavilonu A. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme přihlášení předem.

3. 4. 2024 - Jarní květinová koule aneb jak vytvořit zeměkouli z květin
4. 4. 2024 - Narozeninová kytice z jarních květin
5. 4. 2024 - Výroba věnců pro všechny příležitosti
6. 4. 2024 - Hoďte starosti za hlavu a užijte si rozkvetlý den aneb květinová dekorace na 100 způsobů
7. 4. 2024 - Truhlíky vládnou vašim oknům

Workshopy začínají v 10.30 a 13.30 v pavilonu A (u hlavní brány). Prosíme účastníky, aby se na workshop dostavili 15 min před časem začátku.

Workshopy jsou pro návštěvníky zdarma. Rezervace na worskhop neopravňuje návštěvníky ke vstupu na výstavu zdarma, vstupné na výstavu je nutné u pokladny uhradit.

! Při příchodu na workshop je nutné, aby účastník odevzdal hostesce svou platnou vstupenku na Tržnici Zahrady Čech nebo v případě zakoupení vstupenky online pouze nadiktoval číslo uvedené pod QR kódem - BEZ ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NELZE UPLATNIT NÁROK NA WORKSHOP.


Odesláním přihlášky na workshop uděluje účastník souhlas s pravidly, se kterými bude seznámen odborným floristou, který workshop povede.

Registrační formulář