Úvod » Aktuality z regionu

Program Zahrady Čech 2023

PÁTEK 8. 9.
DEN S ÚSTECKÝM KRAJEM A OKRESNÍ AGRÁRNÍ KOMOROU MOST
Pod záštitou hejtmana ÚK Jana Schillera

10:30 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

V pátek proběhne vyhlášení soutěže o značky REGIONÁLNÍ POTRAVINA ÚSTECKÉHO KRAJE 2023 a POTRAVINÁŘSKÝ VÝROBEK ÚSTECKÉHO KRAJE – KRAJE PŘEMYSLA ORÁČE. Dále se můžete těšit na talk show YVETTY BLANAROVIČOVÉ „Co v pohádkách nebylo", vyhlášení soutěže Ústeckého kraje SENIOR ART a vyhlášení soutěže STAVBA DVACETILETÍ S OKRESNÍ HOSPODÁŘSKOU KOMOROU A ÚSTECKÝM KRAJEM. Vystoupí oblíbená zpěvačka KAMILA NÝVLTOVÁ a kapela VOICE.

SOBOTA 9. 9.
DEN S ČASOPISEM RECEPTÁŘCelým dnem Vás provede moderátor VLADIMÍR VLACH. Budete mít možnost dozvědět se nejnovější informace o Receptáři, být svědky slavnostního křtu kalendáře časopisu RECEPTÁŘ PRO ROK 2024 a poslechnout si rozhovor s marketingovou manažerkou tohoto časopisu KAROLÍNOU LOSKOTOVOU. Dále proběhne finále soutěže NEJLEPŠÍ RECEPT ZE ZAHRADY ČECH - nejlepší štrůdl na sladko i na slano. Těšit se můžete na hudební vystoupení zpěvačky SVĚTLANY NÁLEPKOVÉ a kapely 4TETy. Chybět nebude ani tradiční dechovka VINŠOVANKA.

NEDĚLE 10. 9.
DEN S ČASOPISEM ZAHRÁDKÁŘ

Proběhne vyhlášení soutěže časopisu ZAHRÁDKÁŘ „KŘIŠŤÁLOVÉ JABLKO“, dále soutěž o největší cuketu, kuriozitu, zvláštnost a novinky. Programem Vás provede výborný zpěvák a moderátor – VLADIMÍR HRON, který několikrát během dne zazpívá známé pecky. Součástí programu dne bude také panelová diskuze na téma BUDOUCNOST ČESKÉHO OVOCE A ZELENINY s europoslanci Alexandrem Vondrou a Veronikou Vrecionovou.

PONDĚLÍ 11. 9.
DEN S RODINNÝM STŘÍBREM

Čeká Vás ochutnávka a vyhlášení finále výsledků 15. ročníku soutěže ZELÍ ROKU 2023 se Zelinářskou unií Čech a Moravy, o.s. Těšit se můžete na vystoupení IVETY BARTOŠOVÉ REVIVAL, kapely MD COMPANY a vítěze mezinárodní soutěže Interporta - PLANETA ANNA. Moderátorem tohoto dne bude ZDENĚK LUKESLE.

ÚTERÝ 12. 9.
DEN S HITRÁDIEM NORTH MUSIC

Těšit se můžete na tým moderátorů z Hitrádia North Music nebo na mobilní studio s živým vysíláním. Celý den Vás bude bavit promo team Hitrádia, se kterým si zasoutěžíte, zazpíváte i zatančíte. Vrcholem dne bude hudební skupina O5 a RADEČEK.

STŘEDA 13. 9.
DEN S ČESKÝM ROZHLASEM

Celým dnem Vás provede moderátor Českého rozhlasu PETR BERAN. Těšit se můžete na legendární zpěvačku ILONU CSÁKOVOU, na vystoupení kapely NO NAME LT a na spousty soutěží.