Úvod » Reference

Ministerstvo spravedlnoti

Hezký den paní Husáková,

úkoly postupně ukrajuji, a konečně jsem se dostala k jednomu příjemnému, kterým je shrnutí spolupráce s Městským kulturním zařízením v Litoměřicích.

Ve vzpomínkách jsem měla pevně usazenou pozitivní zkušenost z roku 2014 (přibližně), kdy jsem jako účastník jiné konference měla příležitost být přítomna poprvé v těchto krásných prostorech. Ta zkušenost v paměti někde v hluboko zůstala a tady jsem živoucím důkazem, že pěstovat si dobré zkušenosti se vyplácí. Při zvažovaní místa konání pro naší konferenci jsem měla řadu nabídek, nicméně pocitově mě to stále táhlo k neopakovatelnému zážitku z minulosti, protože jsem jako zástupce organizátora této akce měla plně ve svém vlivu a možnostech se rozhodnout, kde závěrečná česko-německá konference proběhne. Zpětně toto rozhodnutí považuji za ideální a jsem za něj ráda. Plynulá a vstřícná spolupráce s paní Husákovou a týmem kolem byla vynikající, ráda bych jí za její práci a proklientský přístup poděkovala. Prostory splnily očekávaní na jedničku, po celou dobu nám byli k ruce šikovní a ochotní technici a všichni účastníci si kromě prostor pochvalovali také zajištěné stravování, které připravil tým pana Vinše. Jisté výtky vyjadřovaly tlumočnice, které jsou zvyklé na externě stavěnou kabinu s větším průzorem na plátno a podium, ale i ty se s podmínkami statečně vyrovnaly a nakonec svůj úkol zvládly, i když chápu jejich roztrpčení.

Ráda budu šířit dobré jméno Hradu Litoměřice do svého okolí a doporučovat prostory jako zážitek, na který se nezapomíná.

Přeji všem zaměstnancům MKZ jen vše dobré a především pevné zdraví.

Děkuji za spolupráci, zůstáváme ve spojení, s pozdravem,

 

Mgr. Michaela Veselá
Odbor projektového řízení a dotací

Ministerstvo spravedlnosti ČR
Vyšehradská 16, 128 10 Praha 2