Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

18
Květen
Pátek

09:00

ALLfest 2018

Třídenní vstupné: 18. - 20.května 2018


Vstupné: Třídenní vstup: 900 Kč, v předprodeji 750 Kč; V předprodeji budou vstupenky se slevou do 7.5.2018.

 
 

Hlídat tuto akci

 

ALLfest 2018
Alchymistické Litoměřice
18. - 20.května 2018

téma: Naplněný osobní a pracovní život / „Work-life balance?“

PROGRAM

K tomu, aby byl člověk spokojený a šťastný v životě, měl by být spokojený i v práci a s tím, čím svůj život naplní. Každá naše část je důležitá, ať už jsou to vztahy, partnerství, rodina, práce, volný čas nebo odpočinek.

Naplněný a plnohodnotný život je pro každého z nás podstatný. Pro naši duši i smysl života.

V tomto ročníku festivalu se budeme zaměřovat na témata, která jsou spojena s naší prací, hojností, využíváním času, vlastního potenciálu a bytí.

Můžete se tedy těšit na inspirativní osobnosti, které uchopily svůj osud do vlastních rukou a zasvětily život činnostem, po kterých toužily nebo vnímaly jako své poslání. Dělají věci jinak, srdcem a celou svou duší. Nebojí se jít proti proudu a plnit si své sny.

Součástí těchto cest jsou bezesporu naše vlastní záměry, vize, talenty, práce s tělem, pocity i emocemi. Necháme se inspirovat od předních odborníků, koučů a úspěšných osobností, jak pracovat sami se sebou, na co se zaměřit, abychom byli ve svém životě úspěšní, šťastní a vnitřně spokojení.

www.allfestival.cz

Další slevy:

PÁTEK:

důchodci a ZTP vstup za 100,-Kč

TŘÍDENNÍ VSTUP / SOBOTA / NEDĚLE:

Důchodci + ZTP 10% sleva

Děti do 130 cm zdarma

Děti do 18ti let 50% sleva

Fotogalerie