Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DIVADELNÍ TÁBOR

DIVADELNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2019

2. termíny!!

22.- 26. července 2019 pro děti od 7 do 9 let

12. - 16. srpna 2019 pro děti od 10 do 13 let

Jedinečný zážitek pro Vaše děti

Od pondělí do pátku vždy od 8:30 do 16:00 v prostorách divadla pod dohledem odborných lektorů.

(kapacita 10 dětí na jeden turnus)

Nevíte co s dětmi o prázdniny? Chcete smysluplně využít jejich volný čas? Chcete aby se něco nového naučily a užily si spoustu zábavy? Pak je příměstský divadelní tábor to pravé. Jedinečný zážitek pro Vaše děti.

Během týdne si děti osvojí základní herecké dovednosti, dozvědí se něco o městkém divadle, vyzkouší si práci na jevišti a nacvičí závěrečné představení pro veřejnost.

Pitný režim a oběd v Centrální školní jídelně v ceně.

Celková cena 3 500 Kč.

Semináře povede Mgr. Tereza Vitková (vedoucí divadla K.H. Máchy, vedoucí divadelního souboru Li-Di, herečka, lektorka a vedoucí dramatického kroužku), Jitka Šimonová (programový referent dětských pořadů, vedoucí výtvarných workshopů a lektorka šicí dílny) a další hosté z řad herců a odborných lektorů (ty odtajníme později).

Přihlášky přijímame pouze e-mailem od 22.4.2019. Vyplněnou a podepsanou přihlášku posílejte na divadlo@mkz-ltm.cz. Počet míst je omezen. Rozhoduje datum odeslání přihlášky.

 

V případě dotazů volejte na číslo 723 737 765 nebo pište na e-mail divadlo@mkz-ltm.cz

 

 


Soubory ke stažení

Přihláška Divadelní tábor 2019 ( DOC 57 kB )