Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DIVADELNÍ TÁBOR

DIVADELNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

!NOVINKA!

27.- 31. SRPNA 2018

Jedinečný zážitek pro Vaše děti

Od pondělí do pátku vždy od 8:30 do 16:00 v prostorách divadla pod dohledem odborných lektorů.

PRO DĚTI OD 7 DO 10 LET - kapacita 10 dětí.

Nevíte co s dětmi poslední týden prázdnin? Chcete smysluplně využít jejich volný čas? Chcete aby se něco nového naučily a užily si spoustu zábavy? Pak je příměstský divadelní tábor to pravé. Jedinečný zážitek pro Vaše děti.

Během týdne si děti osvojí základní herecké dovednosti, dozvědí se něco o městkém divadle, vyzkouší si práci na jevišti a nacvičí závěrečné představení pro veřejnost.

Pitný režim a oběd v Centrální školní jídelně v ceně.

Celková cena 2 600 Kč.

Semináře povede Mgr. Tereza Vitková (vedoucí divadla K.H. Máchy, vedoucí divadelního souboru Li-Di, herečka, lektorka a vedoucí dramatického kroužku), Jitka Šimonová (programový referent dětských pořadů, vedoucí výtvarných workshopů a lektorka šicí dílny) a další hosté z řad herců a odborných lektorů (ty odtajníme později).

Přihlášky přijímame pouze e-mailem od 23.4.2018. Vyplněnou a podepsanou přihlášku posílejte na divadlo@mkz-ltm.cz. Počet míst je omezen. Rozhoduje datum odeslání přihlášky.

 

V případě dotazů volejte na číslo 723 737 765 nebo pište na e-mail divadlo@mkz-ltm.cz

 

 


Soubory ke stažení

PŘIHLÁŠKA Divadelní tábor ( DOC 56.5 kB )