Úvod » Reference

Zelinářská unie Čech a Moravy

Jsme hrdým partnerem Zelinářské unie Čech a Moravy.


Vážená paní, vážený pane,
ráda bych touto cestou vyjádřila jménem Zelinářské unii Čech a Moravy, z. s. (dále jen „ZUČM“) poděkování za dlouhodobou spolupráci s Výstavištěm Zahrada Čech, nyní střediskem Městských kulturních zařízení v Litoměřicích, p.o. Velice si vážíme dlouhodobé podpory a pomoci, které se nám právě od týmu výstaviště (Zahrada Čech, s.r.o. a nyní střediska Městských kulturních zařízení v Litoměřicích, p.o., dále jen „Zahrada Čech“) pod vedením Bc. Michaely Mokré celou dobu spolupráce dostávalo a dostává.
Mezi hlavní cíle působení ZUČM, odborného svazu pěstitelů zeleniny v ČR, patří propagace české zeleniny a jejich pěstitelů v domácím prostředí. V plnění tohoto cíle představuje spolupráce se Zahradou Čech, včetně prezentace ZUČM na výstavě Zahrada Čech, jeden z předních prostředků již 15 let. Z původního pouhého zajištění účasti ZUČM na výstavě spolupráce vzhledem k rozšiřujícímu se spektru činnosti týmu Zahrady Čech během let přerostla do zakázkového komplexního řešení výstavní propagace ZUČM a spolupráce na propagaci i v ostatních oblastech.
Děkuji proto vedení Městských kulturních zařízení v Litoměřicích, p.o. a týmu střediska Zahrada Čech a především Bc. Michaele Mokré za dlouhodobou spolupráci, ochotu, vstřícnost a vysoké pracovní nasazení, a věřím, že bude úspěšně i nadále pokračovat.

Ing. Zuzana Přibylová
tajemnice Zelinářské unie Čech a Moravy, z.s.

Soubory ke stažení

Poděkování ZUČM ( PDF 232 kB )