Úvod » Postup vrácení vstupného

Postup vrácení vstupného

Vstupenky na akce Městských kulturních zařízení v Litoměřicích zakoupíte hotově a platební kartou na pokladnách MKZ nebo platbou online z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vstupenky lze na pokladně zaplatit bezhotovostně benefitními poukázkami či benefitní kartou.

1. Akce byla zrušena a nebude náhradní termín:
V takovém případě vracíme peníze za všechny zakoupené vstupenky do dvou měsíců následujících po zveřejnění zrušení dané akce. Po uplynulých dvou měsících již není možné vstupenky vrátit. Vstupenky je možné vracet na recepci Hradu v příslušných otevíracích hodinách. 

Vstupné vracíme na dárkovou kartu / na účet / hotově


2. Akce je přesunuta na nový termín:
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Nehodí se vám nový termín? Vstupenky je možné vrátit do dvou měsíců následujících po zveřejnění zrušení dané akce. Po tomto termínu již není možné vstupenky vrátit.

Vstupné bude vráceno na dárkovou kartu

Dárkové karty

Městská kulturní zařízení v Litoměřicích nabízejí svým návštěvníkům možnost zakoupení Dárkového poukazu. Jedná se o kartu, kterou lze dobít na libovolnou částku. Zákazník ji poté využije k zakoupení vstupenek na pokladnách všech zařízení MKZ Litoměřice, tedy v Kině Máj, v Divadle K.H.Máchy nebo v Kulturním centru.

Pokud je částka, která je uložena na dárkové kartě, menší než žádané vstupenky, lze vstupné doplatit hotově. Pokud jsou zakoupené vstupenky levnější, než je uložená částka, zůstává zbytek dobitý na kartě a připraven k dalšímu využití.