Úvod » Podmínky vstupu

Podmínky vstupu

Vážení návštěvníci,
vzhledem ke zpřísněným podmínkám stanovených Vládou ČR Vás prosíme o shovívavost a trpělivost při příchodu.

Při vstupu do vnitřních prostor všech kulturních zařízení musí být všichni diváci s výjimkou dětí do dovršení 12 let věku schopni prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

- doložit platné očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní, např. prostřednictvím aplikace Tečka, nebo jiným způsobem v aktuálně platném nařízení,
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.

Lidé, kteří se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů (s lékařským potvrzením a záznamem v ISIN), a rozočkovaní, kteří ještě nemají platný certifikát, včetně těch po první dávce, se musí nadále prokázat platným PCR testem.

Zákazníkům, kteří neplní podmínky vstupu nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, bude bez náhrady vstupného zakázán vstup na danou akci.

Provozovatel kontroluje O/N pomocí aplikace čTečka. NUTNÉ: prosíme návštěvníky, aby si aktualizovali své certifikáty, aby certifikáty byly kvalitně vytištěné nebo aktualizované v aplikaci čTečka.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

AKTUALIZOVÁNO 22.11.2021

Postup vracení vstupného

OTEVÍRÁME

Vážení návštěvníci, prosíme vás o dodržování podmínek stanovených Vládou ČR a o trpělivost. Věříme totiž, že se situace zlepší.

Při příchodu musí být všichni diváci schopni prokázat splnění jedné z podmínek vstupu (otevře se v novém okně).

Zavřít okno a pokračovat