Úvod » O nás

O nás - Zahrada Čech

Začátek roku odstartoval již v covidovém duchu a všechny hromadné akce, které na výstavišti normálně probíhají, byly až do začátku léta zakázány. Jedinou aktivitou byl provoz velkokapacitního očkovacího centra, které jsme pro Krajskou zdravotní a.s. postavili, a zároveň testovací centrum, kdy se z výstaviště najednou stal ucelený subjekt nabízející jak testování, tak očkování.

Všechno se začalo měnit v průběhu léta, kdy na výstavišti proběhla řada soukromých akcí (svatby, oslavy), festival, prodejní akce a na konci léta jsme už bez větších omezení, přesto při přísném dodržování aktuálních opatření, uspořádali tradiční Den pro děti, opakovaně se seriálem Slunečná s TV PRIMA. Součástí byl i již vyzkoušený Family food festival, který se postaral o pochutiny pro všechny návštěvníky.

Areál výstaviště byl po celou letní sezónu přístupný veřejnosti. Denně tak mohli návštěvníci využít areál k příjemným procházkám v udržovaném parkovém prostředí včetně pohodlného posezení i dětského hřiště.

Co je ale podstatné, že mohl proběhnout 45. ročník podzimního zahradního veletrhu Zahrada Čech, který je považován za jednu z nejvýznamnějších akcí Ústeckého kraje a je tak zahrnut do projektu Rodinné stříbro ÚK. O celonárodním významu výstaviště a značky Zahrada Čech svědčí také fakt, že bylo veletrhu uděleno několik důležitých záštit – prezidenta České republiky, předsedy vlády České republiky nebo ministra zemědělství. Vzhledem k obsáhlosti akce byly přípravy velmi náročné, ale díky profesionalitě a neskutečnému nasazení natěšeného týmu bylo vše zvládnuto na výbornou. Poděkování za podporu patří také všem obchodním partnerům, vystavovatelům a prodejcům i návštěvníkům, kteří projevovali svou náklonnost a vstřícnost.

Po Zahradě Čech pak výstaviště využili milovníci psů, kdy proběhla Mezinárodní i krajská výstava psů. Zájemci o budoucí vzdělání si vybírali střední školu na prezenční akci ŠKOLA.

Následný vývoj se opakoval jako předchozí rok, tzn.: že akce byly opět s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci pozastaveny.

POZNATEK NA ZÁVĚR
Je naprosto neuvěřitelné, s jakým ohlasem byla podzimní Zahrada Čech přivítána. Je to důkaz tvrzení, že značka Zahrada Čech má nesporné renomé a je proto důležité pracovat na jejím rozvoji.