Úvod » Reference

NutriMed Lab

Vážení zastupitelé,

chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělý přístup ředitelky, dříve společnosti Zahrada Čech s.r.o., nyní Městských kulturních zařízení v Litoměřicích, paní Michaely Mokré.

V nejhorší pandemické době se naše laboratoř ve spolupráci s MUDr. Jiřím Košťálem obrátila na paní Michaelu Mokrou s žádostí o možný pronájem prostor za účelem umístění testovacího centra pro COVID-19 na výstavišti Zahrada Čech. Od samého začátku jsme se setkávali s rychlou reakcí a ochotou řešit možnosti testování pro místní občany. Paní ředitelka za jasných pravidel a podmínek předložila návrhy možné spolupráce. A právě díky rychlému jednání se podařilo zajistit dostatečné testovací kapacity pro občany Litoměřic a okolí. Veškerá komunikace s celým týmem Zahrady Čech probíhala na vysoké úrovni a všechny smluvní dohody byly dodrženy do posledního bodu. Ochota, se kterou jsme se u týmu Zahrady Čech setkali, je opravdu ojedinělá. Vše mělo svůj řád a fungovalo i díky dobře sehranému týmu lidí.

Naše představa krátkodobého pronájmu se postupně kvůli stále se šířící pandemii proměnila a nyní testujeme na Zahradě Čech již déle než jeden rok.

Děkujeme, že i díky Vám se podařilo covidovou situaci dostat pod kontrolu.

S úctou

Za laboratoř NutriMed Lab s.r.o.
Ing. Mgr. Lenka Rychlíčková
Obchodní ředitelka

Soubory ke stažení

Poděkování NutriMed Lab ( PDF 361.7 kB )