Úvod » NOVINKY Z MKZ

NOVINKY Z MKZ

Slovo ředitelky:

Dnes jsme sklidili veškerou dekoraci z vánočních trhů. Věříme, že Vám vyzdobený prostor zpříjemnil vánoční a novoroční čas. Rok 2021 je tedy finálně za námi a teď už je na čase se plně věnovat novému období – roku 2022. Doufáme, že nás čeká bohatý kulturní rok, plánů máme mnoho a čekáme, zda situace dovolí rozjet všechny plánované aktivity. Jedna s nejdůležitějších událostí letošního roku je oslava 200 let divadla K. H. Máchy. Již příští víkend startujeme! U této příležitosti jsme nejen naplánovali zajímavý program žánrově rozdělený na divadelní představení, hudební show či krásnou pohádku nejen pro děti, ale částečně jsme zrekonstruovali prostor hlediště v podobě nového koberce a nových sedaček, upravili jsme zázemí pro divadelní soubory či předělali divadelní kavárnu.

Ostatní střediska také nezahálí – kulturní a konferenční centrum prochází zimní údržbou, aby až situace dovolí organizovat vnitřní akce většího rozsahu, byly prostory kulturního domu a litoměřického hradu vyšperkované. Kino obnovilo promítání ve čtvrtek očekávanou komedií Šťastný nový rok 2 a akční komedií Kingsman – první mise. Rozhodli jsme se, že zachováváme 14denní programy, abychom zveřejňovali jen aktuální program bez nutných změn. A stejně jako KKC i Zahrada Čech prochází zimní údržbou a přípravou na jarní sezónu. Startem jarní sezóny bude tradičně jarní výstava Tržnice Zahrady Čech. Bedlivě sledujte naše webové a facebookové stránky, kde programy pravidelně aktualizujeme.

Na závěr mi dovolte vám popřát do roku 2022 hlavně pevné zdraví, mnoho pracovních i osobních úspěchů – prostě rok přesně podle vašich představ!

Vaše Míša

OTEVÍRÁME

Vážení návštěvníci, prosíme vás o dodržování podmínek stanovených Vládou ČR a o trpělivost. Věříme totiž, že se situace zlepší.

Při příchodu musí být všichni diváci schopni prokázat splnění jedné z podmínek vstupu (otevře se v novém okně).

Zavřít okno a pokračovat