Úvod » Reference

INDIAN

Divadlo Karla Hynka Máchy se stalo součástí oslav 15 let projektu INDIAN.


Oficiální videoklip k písničce PŘES NOC. INDIAN slaví 15 let a k této přiležitosti jsme se rozhodli vydat náš vlastní singl. Tato písnička vznikla jako vedlejší projekt Fluppyho, Killera a Fioly. Písnička přináší pohled do našich hektických životů a co cítíme, když se občas na nás valí povinnosti ze všech stran.

Písnička je o uvědomění si, že čas na nikoho nečeká. Vyjadřuje myšlenku, že pokud se chopíme vlastního osudu a využíjeme sílu okamžiku, pak můžeme dokázat velké věci. A to napříč tomu, že času neustále ubývá.

Speciální poděkování patří Matyldě Štancelové a Marku Čabákovi (Killerovi), kteří pro nás písničku nazpívali.

Interpreti: Killer, M&ty, Vojta Siman
Idea: Vojtěch Šiman, Marek Čabák, Filip Kraucher
Produkce: Vojta Siman

Hudba a text: Vojtěch Šiman, Marek Čabák, Matylda Štancelová, Filip Toman, Tereza Krečová, Filip Kraucher

Zpěv: Marek Čabák, Matylda Štancelová, Tomáš Otáhal, Barbora Šalandová, David Kraucher, Vojta Šiman, Tereza Krečová, Filip Kraucher, Lukáš Andrys

Kamera: Jakub Vlášek, Tereza Krečová, Filip Kraucher 
Režie videoklipu, střih a postprodukce: Filip Kraucher

Hrají: Nikola Levová, Michal Burian, Petr Duppal, David Kraucher, Filip Kraucher, Tereza Krečová, Tomáš Otáhal, Jan Kalný, Ondřej Svoboda, Barbora Šalandová, Vojta Šiman, Marek Čabák, Matylda Štancelová

Speciální poděkování: Tomáš Kraucher, Jakub Červinka, Karel Roubal, Divadlo Karla Hynka Máchy (mkz-ltm.cz), Filip Toman, celé redakci Indiana a věrným divákům, díky kterým se nám podařilo realizovat tento šílený nápad!