Úvod » Dostaň třídu

Dostaň třídu do iQLANDIE

Vymysli slogan pro MKZ Litoměřice - VYHRAJ A VEZMI CELOU TŘÍDU DO IQLANDIA LIBEREC

Soutěž pro žáky 8. a 9. tříd

Žijeme ve světě, ve kterém jsme doma. Žijeme ve světě, který je obklopen kulturou. Jaký ke kultuře máme vztah? A jaký vztah má MKZ Litoměřice k nám?

Člověk nikdy není člověkem jen tak, pro nic za nic, bez světa kolem sebe. Procesem učení se náš svět rozšiřuje. Kultura nás navíc formuje, utváří z nás osobnosti a posouvá dál. Víte, co se ukrývá pod pojmem MKZ? Jaký druh kultury vám MKZ nabízí?

Rok 2023 bude pro MKZ Litoměřice rokem, který věnujeme studentům. Pandemie Covid -19 a následně i válečná situace tvrdě postihla všechny studenty a žáky bez rozdílu, bez ohledu na jejich národnost, úroveň vzdělání, rodinné zázemí nebo gender. Dlouhodobé uzavření škol v době covidu nebylo za odměnu, ale za trest.

A tak právě studentům přinášíme možnost vyhrát volný vstup do iQLANDIA Liberec pro celou třídu.

Téma: MOJE MKZ – MŮJ SVĚT

Princip soutěže: NAVRHNI SLOGAN PRO MKZ LITOMĚŘICE. VYSVĚTLI HO TEXTEM, PŘÍBĚHEM, DOPLŇ VIDEEM NEBO FOTOGRAFIEMI. CELÉ VLOŽ DO POWERPOINTOVÉ PREZENTACE!

Komu je soutěž určena: žákům 8. a 9. tříd

Kdy soutěž probíhá? Od 1.11.2022 do 30.11.2022. Prezentace odevzdané později než 30.11. nebudou do soutěže zařazeny.

Podmínky účasti: Pro splnění podmínek účasti je nutné, aby zástupce třídy svou třídu přihlásil na email marketing@mkz-ltm.cz. Následně po potvrzení účasti může až do 30.11. na prezentaci pracovat. Každá odevzdaná prezentace bude řádně označena názvem třídy a školy. Prezentace je nutné odeslat taktéž na email: marketing@mkz-ltm.cz.

Vyhodnocení bude probíhat v prosinci 2022 v MKZ Litoměřice. Hodnotí se originalita i zpracování.

O co hrajeme? Vítězná třída získává vstup do iQLANDIA v Liberci, včetně občerstvení. Dopravu si vítězná třída zajistí sama. Termín zájezdu: leden – květen 2023 (nejlépe duben 2023).

 V případě dotazů se obracejte na oddělení marketingu MKZ - email: marketing@mkz-ltm.cz, tel. 725 187 833 nebo 737 693 060.

 

Soubory ke stažení

projekt iQLANDIA ( PDF 474 kB )