Úvod » Reference

Agrární komora

V Praze, dne 17. 10. 2022

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi, abych Vám jménem Agrární komory České republiky a z pověření našeho prezidenta Ing. Jana Doležala poděkovala za velice dobrou spolupráci při návrhu a vlastní realizaci našeho stánku na letošním agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích. Oceňujeme profesionalitu i originalitu přístupu celého Vašeho kolektivu k tomuto zadání.
Většina z více jak sto tisíc návštěvníků agrosalonu prošla pavilonem T1, kde je právě upoutal stánek Agrární komory ve stylu vesnické chalupy s obrazy se zemědělskou tématikou. Pozitivní reakce pozvaných hostů byla na dispoziční uspořádání stánku, který měl vedle vstupního antré uzavřenou zasedací místnost i zázemí pro obsluhující personál. Oceňujeme i rychlost montáže a demontáže stánku včetně poskytnutého příslušenství. Uspořádání naší expozice v Českých Budějovicích bylo velice kladně hodnoceno prezídiem i představenstvem Agrární komory České republiky.
Vážená paní ředitelko, budeme velice rádi, když tato úspěšná spolupráce bude pokračovat i v dalších letech při našich výstavních aktivitách.
S pozdravem a přáním další oboustranné úspěšné spolupráce
Jana Nováková, v.r.
Úřad AK ČR

Soubory ke stažení

Poděkování Agrární komora ( PDF 62.6 kB )