Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ZMĚNY V PROMÍTÁNÍ VE 3D FORMÁTU

Omlouváme se všem příznivcům 3D projekcí, ale všechny 3D projekce jsou z důvodů redigitalizace kina od 28. července zrušeny. Všechny plánované filmy ve 3D budou nahrazeny formátem 2D.
Během měsíce září dojde k instalaci nové technologie, díky níž  kromě kvalitnějšího prostorového zážitku dojde k  významné změně. 3D brýle nebudou již k zapůjčení, ale budou ve vlastnictví diváků.

Stávající systém Dolby 3D bude nově nahrazen Technologie DepthQ ® 

Technologie DepthQ ® umožňuje nejrychlejší přepínání polarity pro velmi pokročilou 3D vizualizaci. Rychlý spínací čas dělá z DepthQ nejrychlejší přepínač polarity pro digitální 3D projekci. Aktivní střídání polarizačních směrů, které je synchronizované se stereoskopickými daty střídavě blokuje levé a pravé sklo brýlí tak, aby se do divákova oka dostal správný obrázek ve správnou chvíli. Tento efektivní způsob přepínání zaručuje jasný obraz s nízkými přeslechy a bez blikání. DepthQ ® zajišťuje jasný "low-crosstalk" i pro nadcházející 3D High Framerate (vysoký počet snímků za sekundu) 192 FPS a 240 FPS.