Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vinobraní 2018 PROGRAM

Vinobraní 2018 PROGRAM

Pátek    14.09.2018

Hlavní scéna:

15:00  Varmužova cimbálová muzika

18:00  Team revival

20:00  Barbora Poláková

21:30  Relax


Sobota  15.09.2018

Hlavní scéna:

10:00  OH Band

14:00  LITTLE STAR

15:00  PRŮVOD

16:00  Petr Kalandra Memory Band

18:00  Richard Krajčo

19:30  Pískomil se vrací

OHŇOSTROJ

21:00  Electroswing


Pátek   14.09.

Nádvoří Hradu

16:00  Bran

18:00  Od plotny skok

20:00  Bordo


Sobota  15.09.

Nádvoří Hradu

16:00  Petra Vlková trio

18:00  Duende

20:00  George Michael Freedom Project


Pátek   14.09.

Divadelní scéna - nádvoří Divadla K.H.Máchy

16:00 Studentský sbor lovosického gymnázia

17:00 vystoupení orchestrů a sólistů Základní umělecké školy Litoměřice


Sobota   15.09.

Divadelní scéna - nádvoří Divadla K.H.Máchy

11:00 Janek hastrmánek - DS Žandov

11:30 soutěže pro děti

12:30 Divadlo Dokola – Dobrodružství lesního skřítka Kuka

13:15 soutěž pro děti

14:00 Dešťová pohádka - Pohadlo

15:00 PRŮVOD NA NÁMĚSTÍ

16:00 pěvecká soutěž pro děti

17:00 Šmoulení se Šmoulinkou, taťkou Šmoulou a Petrem

Celým dnem Vás bude provázet, bavit a hrát si s Vámi Áňa.


Pátek   14.09.

Historická scéna

15:45  Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících

16:00  VOJTANO ŽONGLÉRO

16:30  PRÁVO HRDELNÍ ... ANEB ... KAT LITOMĚŘICKÝ

17:00  O TEJ VELKEJ VOJNĚ ... MARŠKUMPAČKA CÍSAŘEPÁNA

17:45  BUJARÉ TANCE LITOMĚŘICKÝCH KRČEM A VESELIC

18:00  KOUSKY ŽONGLÉRSKÉ

18:30  SPANILÁ JÍZDA PANA FELDVÉBLA - MOTO JEDNOTKA K&K

19:00  TURNAJ RYTÍŘSKÝ O KRÁLOVNU VINOBRANÍ

21:00  malé ohňové kejklování


Sobota   15.09.

Historická scéna

10:45  Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících

11:00  OD HALIČE PO PIJAVU ... VZPOMÍNKA NA VELKOU VÁLKU

12:00  KOMEDIANTI NA LITOMĚŘICKÉM RYNKU

12:30  MUŽI NA ĎÁBELSKÝCH STROJÍCH

12:45  GOTICKÉ TANEČKY MĚST I PŘEDMĚSTÍ

13:00  KDO JEST SE ŠERMOVATI NEUČIL

13:30  NA HRADBY ... ANEB MĚSTSKÁ HOTOVOST

14:00  POULIČNÍ PŘEDSTAVENÍČKO VOJTY VRTKA

14:30  šikování průvodu a cesta vstříc králi k hradu

15:00  Příjezd krále Karla a jeho družiny...

16:00  HISTORICKÝ ŠERM

16:30  NA RYNKU JE VESELO - VOJTÁNO PART III

17:00  ŠERMÍŘI RVÁČI A DUELANTI

17:30  JAK SE TANČILO VE STŘEDOVĚKU

18:00  ŽOLDNÉŘI KRÁLE

20:15  Turnaj rytířský o královnu vinobraní


Pátek   14.09.

Kostelní scéna

14.00 - reprodukovaná hudba

15.00 - Zdeněk Krejčí

17.00 - The Braunies

20.00 - Band Rosti Pechouška


Sobota   15.09.

Kostelní scéna

 10.00 - reprodukovaná hudba

14.00 - Od plotny

16.00 - Zdeněk Krejčí

20.00 - Camna