Úvod » Program

ALLfest neděle

Neděle 17. května 2020 09:00

Vstupné: 444,- Kč (včetně DPH)

KKC

Festival, který je tvořen srdcem.


Tělo, pohyb, výživa je téma, které prolne každou část programu šestého ročníku Alchymistických Litoměřic.

Příjďte se inspirovat, zrelaxovat a zažít jedinečnou atmosféru ALLfestu. Propojení kultury s uměním a vzděláváním se srdečnou vzájemností považujeme za podstatu smysluplného bytí. ALLfest je tu pro všechny ty, kteří mají chuť vědomě tvořit svůj život a být součástí celku.

Věříme, že si vyberete z velkého množství prožitkových seminářů, workshopů, hudebních i tanečních vystoupení, cvičení i meditací. Můžete se těšit na domácí i zahraniční odborníky v oblasti výživy, zdravého životního stylu, detoxikace a péče o tělo. 

K tématu výživy si budete moci osvojit zdravé recepty, přípravu raw jídel nebo ochutnat novou nabídku zdravého, raw a vegetariánského občerstvení. 

Doporučujeme navštívít také umělecké symposium s živými hudebními vstupy, kde budete moci také tvořit. Nebude chybět ani ALLfest seznamka, mužská zóna nebo červený stan, které poskytnou prostor pro ryze mužská a ženská témata. Pro děti a rodiny jsou v prostoru festivalu připraveny kreativní dílničky a spousta zábavy. 

Příjďte zregenerovat, načerpat sílu, nápady a inspiraci, seznámit se s novými lidmi a vyzkoušet něco zcela nového. 

Nové pohledy na život, dlouhověkost i výživu. 
Jak být zdravý a udržet si koncici? 
Jak regenerovat tělo, žít svou přirozenost a tvůrčí lidský potenciál?
Tři dny plné otázek a odpovědí. Tři dny, kdy prožijete své tělo naplno. Tři dny plného vědomí, umění, sdílení a radosti. 
Prostor, který je otevřen zázrakům a spontánnosti. 
O tom všem bude ALLfest 2020
 
Mezi účinkujícími budou například: Margit Slimáková, Prashanti de Jager, Sika Rose, Monika Sičová, Yehuda Tagar, Vojta Violinist, Maok a mnoho dalších.

VSTUPNÉ

Prodej lísku na šestý ročník ALLfest 15.-17.5. 2020 s tématem tělo, pohyb, výživa byl právě zahájen! Nečekejte a objednejte si svoji vstupenku v předprodeji co nejdříve, neboť máme omezenou kapacitu prostor. Festival je čím dá tím oblíbenější a naše služby se zkvalitňují. Nově jsme se stali také plátci DPH a náklady se zvyšují, což jsme museli promítnout také do ceny vstupenek. V předprodeji třídenního vstupného máte nyní neděli zdarma. Jednotlivé dny je možné také zakoupit předem. Děti do 15 let mají festival zdarma!
 

3 DENNÍ VSTUP – OMEZENÁ KAPACITA ! BEZ SLEV! cena 1.999,- Kč (včetně DPH). V předprodeji do 30.4.2020, pokud se nevyprodají. V rámci 3 denní vstupenky zakoupené v předprodeji je neděle zdarma!

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/List/TitleDetail/3957

PÁTEK 555,- Kč (včetně DPH) (od 13 do 22:30 hod.)

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3958

8 hodin plných přednášek a workshopů, které probíhají každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Večerní koncert s kakaovou ceremonií. 
Bohatý vzdělávací, umělecký a prožitkový program s ozdravnými terapiemi, meditacemi a pohybem. 
 

SOBOTA 1.444,- Kč (včetně DPH) (od 9 do 23 hod.) – V případě vyprodání kapacity v předprodeji nelze sobotní vstupenku zakoupit na místě.

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3959

14 hodin plných prožitku a intenzivních workhopů probíhajících každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Zdravé vaření, diskuse, hudební vstupy, celovečerní koncert, umělecké symposium s volným tvořením, cvičení, tanec, módní přehlídky, přednášky o zdravém životním stylu, výživě i pohybu. 

NEDĚLE 444,- Kč (včetně DPH)  (od 9 do 17 hod.)

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3960

8 hodin plných prožitku a intenzivních workhopů probíhajících každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Přednášky a wokshopy, umění pohybu, umělecké výstavy, partnerská témata, tanec, cvičení, nejnovější trendy ve vědomém osobním rozvoji. 


Více na www.allfest.cz

Hlídat tuto akci

Aktuálně v  Kulturním centru

Sobota
04. dubna 15:00

Pyšná princezna – pohádkový muzikál

ZRUŠENO

Pátek
24. dubna 21:00

LUNETIC

ZRUŠENO

Sobota
25. dubna 15:00

Hlásek - koncert k výročí 60 let od založení

ZRUŠENO

Celý program