Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ALLfest 15.-17.5.2020

Festival, který je tvořen srdcem.


Tělo, pohyb, výživa je téma, které prolne každou část programu šestého ročníku Alchymistických Litoměřic.

Příjďte se inspirovat, zrelaxovat a zažít jedinečnou atmosféru ALLfestu. Propojení kultury s uměním a vzděláváním se srdečnou vzájemností považujeme za podstatu smysluplného bytí. ALLfest je tu pro všechny ty, kteří mají chuť vědomě tvořit svůj život a být součástí celku.

Věříme, že si vyberete z velkého množství prožitkových seminářů, workshopů, hudebních i tanečních vystoupení, cvičení i meditací. Můžete se těšit na domácí i zahraniční odborníky v oblasti výživy, zdravého životního stylu, detoxikace a péče o tělo. 

K tématu výživy si budete moci osvojit zdravé recepty, přípravu raw jídel nebo ochutnat novou nabídku zdravého, raw a vegetariánského občerstvení. 

Doporučujeme navštívít také umělecké symposium s živými hudebními vstupy, kde budete moci také tvořit. Nebude chybět ani ALLfest seznamka, mužská zóna nebo červený stan, které poskytnou prostor pro ryze mužská a ženská témata. Pro děti a rodiny jsou v prostoru festivalu připraveny kreativní dílničky a spousta zábavy. 

Příjďte zregenerovat, načerpat sílu, nápady a inspiraci, seznámit se s novými lidmi a vyzkoušet něco zcela nového. 


VSTUPNÉ

Prodej lísku na ALLfest byl právě zahájen! Nečekejte a objednejte si svoji vstupenku v předprodeji co nejdříve, neboť máme omezenou kapacitu prostor. Festival je čím dá tím oblíbenější a naše služby se zkvlalitňují. V předprodeji třídenního vstupného máte nyní neděli zdarma. Jednotlivé dny je možné také zakoupit předem. Děti do 15 let mají festival zdarma.

Děti do 15ti let zdarma

3 DENNÍ VSTUP – OMEZENÁ KAPACITA ! BEZ SLEV! cena 1.999,- Kč (včetně DPH). V předprodeji do 30.4.2020, pokud se nevyprodají. V rámci 3 denní vstupenky zakoupené v předprodeji je neděle zdarma!

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/List/TitleDetail/3957

PÁTEK 555,- Kč (včetně DPH) (od 13 do 22:30 hod.)

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3958

SOBOTA 1.444,- Kč (včetně DPH) (od 9 do 23 hod.) – V případě vyprodání kapacity v předprodeji nelze sobotní vstupenku zakoupit na místě.

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3959

NEDĚLE 444,- Kč (včetně DPH)  (od 9 do 17 hod.)

https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/General/list/TitleDetail/3960

 

Detail