LITTLE STAR - PĚVECKÁ SOUTĚŽ 2017

Sobota 25.2.2017 - Semifinále Little star 2017

Registrace pro všechny zároveň proběhne od 10.00 hod. ve foyer Divadla Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.

Adresa Divadla K.H.Máchy: Máchovy schody 3, Litoměřice.

Těšíme se na Vás!

Pozor!!! Stále ještě můžete posílat přihlášky do soutěže Little star 2017.

Těšíme se na Vás!

*** Little star 2017 ***

Přihláška ke stažení viz níže.

Další ročník mezinárodní pěvecké soutěže Little star již klepe na dveře!  Šanci předvést svůj talent nabízí 6. ročník pěvecké soutěže pořádané v Litoměřicích.

Soutěž je určena jednotlivcům, kteří se mohou přihlásit do jedné ze třech věkových kategorií. Ty jsou ohraničeny dovršením 13-ti, 16-ti a 18-ti let. Pro zapsání do příslušné kategorie je rozhodující věk v době konání semifinále.

Semifinále - sobota 25.února 2017 v Divadle K.H.Máchy v Litoměřicích.

Finále - 7.dubna v 18 hodin na hlavním sále Domu kultury v Litoměřicích.

V porotě finále zasedne prof.Eduard Klezla, Iva Kubelková, Dalibor Janda, Petr Kotvald a Milan Peroutka.

Soutěžící kategorií B a C doprovodí ve finále živá kapela, zatímco nejmladší kategorie A bude zpívat s klavírním doprovodem.

Účastníky a vítěze opět čekají velmi hezké ceny. Všichni přihlášení obdrží voucher na tři devadesátiminutové lekce zpěvu, tance a herectví od společnosti Talent Company, která je partnerem soutěže, stejně tak jako kapela Hodiny, která postupujícím předá svá nová CD. Finalisté budou soutěžit mimo jiné o titul LITTE STAR 2017, čtrnáctidenní pobyt na Talent campu, nabídku sólového vystoupení v rámci hlavního programu litoměřického Vinobraní 2017 nebo o jedinečný Den otevřených dveří na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka věnovaný pouze finalistům soutěže s možností individuálních konzultací s pedagogy oddělení muzikál a  oddělení populárního zpěvu.

Detail


Soubory ke stažení

Přihláška Little star 2017 ( PDF 110.8 kB )